WANLISP2202 Torta Öntő Gép
★Érintőképernyő felhasználói barát felüettel​
★Növekedett minőség és munkaerőmentes kapacitás növelése​​
★Javított részminőség és konzisztencia​
Termék Részletek Megjelenítése
1.jpg 2.jpg
Vágási Mód & Vágási Példa
3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.png
Jellemzők Gép Méretei (H x Sz x M)
• 304-es rosttalan acél szerkezet
• a forma a tál méretével változtatható
• a termék súlya 3%-os pontossággal szabható
• Pekáripari
7.png
Termék leírása
Név
Kékszerzőgép
Modell
WANLISP2202
Méretek
1,7M*1,2M*1,5M
Súly
Tömeg netto: 350KGS; Tömeg bruttó: 400KGS
Feszültség
220V
Teljesítmény
1500W
Frekvencia
50Hz
Teljesítmény
4-6 tál/Percek
A gép anyaga
Rozsdamentes acél
Függvény
Tésztás élelmiszeranyagok betöltése formákba, mindenféle egyéni formatálra, beleértve a 400mm*600mm kereskedelmi pékségi tálakat.