WANLISP2202 Kek Depozitor Maşını
★İstifadəçi üçün rahat сенсорlu ekran​
★Keyfiyyətin artırılması və iş qüvvəsi yaradan kapasiteti artırma​​
★Daha yaxşı və uyğun hissə keyfiyyəti və tutarlıq​
Məhsul Detalları Göstərişi
1.jpg 2.jpg
Kəsmə Režimi və Kəsmə Nümunəsi
3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.png
Xüsusiyyətlər Aparat Ölçüləri (Uzunluq x Genişlik x Yukseklik)
• 304 nəfis çələk konstruksiyası
• form tray ölçüsünə görə dəyişdirilə bilər
• məhsulun ağırlığı %3-dən az idarə edilir
• Pekinç sahəsi
7.png
Məhsulun təsviri
Ad
Torta Depozitoru
Model
WANLISP2202
Ölçülər
1.7M*1.2M*1.5M
Çəki
Nəticə ağırlıq: 350KGS; Ümumi ağırlıq: 400KGS
Gərginlik
220V
Güc
1500V
Tezlik
50Hz
Tutum
4-6 tabaka/Daqiqə
Maşının Materialı
Paslanmayan polad
Funksiya
Şablonlara yemək malzemesi doldurmaq, müxtəlif sifarişlik şablon tabak üçün, 400mm*600mm fırın tabağı da daxil olmaqla.