WANLISP2202 Koek Deponeermasjien
★Rak萤幕 met gebruikersvriendelike koppelvlak​
★Verhoogde kwaliteit en arbeid besparing verhoog vermoe ​​
★Verbeterde kwaliteit en konsekwensie van porasies​
Produktedetailsweergawe
1.jpg 2.jpg
Snymodus & Snyvoorbeeld
3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.png
Kenmerke Masjienedimensies (L xWxH)
• roestvrye staal 304 struktuur
• vorm kan verander word met blaar grootte
• gewig van produk kan beheer word tot binne 3 %
• Bakery bedryf
7.png
Produkbeskrywing
Naam
Cake Depositor
Model
WANLISP2202
Afmetings
1.7M*1.2M*1.5M
Gewig
Netto gewig: 350KGS; Bruto gewig: 400KGS
Spanning
220V<br>
Krag
1500W
Frekwensie
50Hz
Kapasiteit
4-6 blaaie per minuut
Materiaal van Masjien
Roesvrye staal
Funksie
Vul voedselrowstowwe in die vorm, vir alle tipes op bestelling gemaakte vormblaaie, insluitend 400mm*600mm bakkerijblaai.