מכונה למשחת מגש אפיה WANLSP2203
★ יעילות: ייצור אוטומטי מגדיל את האפקטיביות בצורה ניכרת.​
★מסך מגע עם ממשק משתמש ידידותי​
★העלאת איכות ו توفעת עבודה מגדילה את הקיבולת
★ לשפר את איכות החלקים והייחוסיות
תצוגת פרטים של המוצר
1.jpg 2(1a2acbfe78).jpg
מוד עת חיתוך ודוגמה לחיתוך
3.jpg 4(1).jpg 4(2)(854f9dc3e1).jpg 4(3).JPG
תכונות מימדי מכונה (אורך x רוחב x גובה)
• בנייה מלאה מסטainless steal ופלסטיקי מזון
• קל לנקות את הלהב והמכונה
• מגוון רחב של סוגי להבים לשימושים שונים
• חלוקה של מוצרים עגולים
• פונקציה של סטריליזציה באור UV
• יכולת גישה מרוחקת עם Ethernet
• מסך מגן לבטיחות
• לезית אולטרהסוני מוטסת במנוע
• תוכניות עריכה קלות לשימוש
• 3 רמות התחברות משתמש - מפעיל, מפקח וטכנאי
• עוגה, חלבי מוצרים , בצק, סושי, מאפה, סוכריות
5(15c9292b23).jpg
תיאור המוצר
שם
מכונה למשחת מגש מאפה
דגם
WANLISP2203
ממדים
2M*0.95M*1.3M
משקל
משקל נטו: 350 ק"ג; משקל ברוטו: 400 ק"ג
מתח
220V
כוח
1500W
תדירות
50Hz