WANLSP2203 Péksövet Terítő Gép
★Hatékonyság: Az automatizált gyártás jelentősen növeli az efficienciát.​
★Érintőképernyő felhasználói barát felüettel​
★Növekedett minőség és munkaerőmentes kapacitás növelése​​
★Javított részminőség és konzisztencia
Termék Részletek Megjelenítése
1.jpg 2(1a2acbfe78).jpg
Vágási Mód & Vágási Példa
3.jpg 4(1).jpg 4(2)(854f9dc3e1).jpg 4(3).JPG
Jellemzők Gép Méretei (H x Sz x M)
• Teljesen rosttalan acélból készült építmény és ételipari plastik
• Könnyen tisztítható a lés és a gép
• Sokféle lés típus közül lehet választani különböző alkalmazásokra
• Kerek termékek darabolása
• UV fény sterilizáló funkció
• Távoli hozzáférés Ethernet képességgel
• Biztonsági védőrács
• Mozdulati ultrahangos csomó
• Egyszerűen használható szerkesztő programok
• 3 felhasználói bejelentkezési szint: operátor, felügyelő és műszaki személyzet
• Torta, Tejtermék Termékek , Tészta, Sushi, Cukrászszerezet, Gyümölcs
5(15c9292b23).jpg
Termék leírása
Név
Pékség Tablett Terjesztő Gép
Modell
WANLISP2203
Méretek
2M*0.95M*1.3M
Súly
Tömeg netto: 350KGS; Tömeg bruttó: 400KGS
Feszültség
220V
Teljesítmény
1500W
Frekvencia
50Hz
Teljesítmény
4-6 tál/Percek
A gép anyaga
Rozsdamentes acél
Függvény
Helyezze el a porós anyagot a pékségi tál vagy formátartó tál felületére, lehet hímz, gyümölcs, mák, sójabab, csokoládé, körülbelül 4 mm átmérőjű